Lüks Yaşamın Vazgeçilmezi Mermer Masa

Ne zaman başladı derseniz aslında bu moda ya 2. girişi çok eskiden hatırlarsınız, annane evlerinde bir dönem zenginlik göstergesi olarak kullanılıyordu, sonradan o klasik kesimleri ile ortadan yok oldular tabi antika mermer masa olarak çoğu bize ulaştı.

Modern zamanda tekrar yeni modern kesimleri metal ayakları ve çok daha fazla çeşit ile hayatımıza tekrar girdiler. Ve bu günlerde herkez bir meremr masaya sahip olmak istiyor! Neden istemesin, hem şık, hem zarif hemde doğanın müthiş birer tasarım örneği gibilir. Burada tekrar doğa için bir saygı duruşu yapmak istiyorum, öyle güzel mermerler görüyorumki. NASIL ? Diye soruyor insan o renkler toprak altında yıllarca nasıl kalmış da oluşmuş. Tabi her şeyde yaptığımız gibi efendim bunda da arap yağı bol bulunca durumu ile tüm mobilyacılar bu pazara üşüştü ! Ortaya komik manzaralarda çıkıyor, evde tv ünitesi üstü mermer, mermer masa, mermer sehpa, mermer servis sehpası falan filan gına getirici derecede, bu kadar kıymetli bir materyeli bu kadar çok kullnırsan aynı oda içinde birde! Hiç bir değeri kalmaz.


Peki nasıl kullanmalıyız, tabii ki doğru yerde ve doğru yoğunlukta, renk olayına çok takılmıyorum güzel mermer güzeldir ve rengi olarak yakınlanıyorsanız tam tutturmaya da çalışmayın çünkü o endüstriyel bir ürün değil doğanın bir harikası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir